Boş Kapsül

0 Numara Bitkisel Boş Kapsül

0 Numara Bitkisel Boş Kapsül

Yüksek kaliteli HPMC, kapsüllerin üretimi için kullanılır, BSE/TSE içermez ve kesinlikle HELAL'dır.

Kapsüllerin Kalitesi, İçindeki farmasötik kapsül standartlarına uygundur. P.2010. Şartnamesine uygundur, müşterinin işlem gereksinimlerini karşılayabilir.

Vejetaryen kapsüller aslında bir bitki selüloz bazlı kabuk içeren yarı sentetik bir ürün olan HPMC'den yapılmıştır.

Bitkisel kapsüllerinin yapıldığı diğer bir materyal de, mantar Aureobasidium pullulans tarafından üretilen nişastadan üretilen pullulandır.

Hayvan bazlı jelatin için bu organik bitki alternatifleri, yenilebilir kapsül yapmak ve neme duyarlı maddelerle iyi bir uyum sağlamak için idealdir.

Bitkisel bazlı gıdalar oldukları için bitkisel kapsüllerin, jelatin kapsüllere göre bazı avantajları vardır. Bunlardan bazıları.

• Jelatin kapsüllerden farklı olarak bitkisel kapsüller hassas cilde sahip olan kişilere alerjiye neden olmaz. İnek ve sığır ürünlerine karşı aşırı duyarlılık, jelatin kapsüller alındığında kaşıntı ve kurdeşeni tetikler. Bitkisel kapsüller alındığında böyle bir sorun olmayacaktır.

• Böbrek ve karaciğer problemleri olan kişiler artık yan etkilerden endişe etmeden vejetaryen kapsülleri kullanabilir. Jelatin kapsüllerde bulunan protein nedeniyle takviyelerini alamazlar. Karaciğer ve böbrekleri, jelatin kapsüllerinde bulunan proteini salgılamak için çok çalışmak zorundadır.

• Vejetaryen kapsüller aynı zamanda Kosher yiyecekleri yedikleri insanlarla da dost canlısıdır. Bu kapsüller herhangi bir hayvansal yan ürün içermediğinden, yedikleri hiçbir zaman hayvansal olmayan gerçekten “temiz” bir gıda olduğuna emindirler.

• Bitkisel kapsüller ile aldığınız takviyelerde hiçbir kimyasal katkı maddesi veya antibiyotik madde izi olmadığından emin olursunuz.

• Tamamen doğal bir ürün yediğiniz düşüncesi sizi daha olumlu bir zihinsel duruma sokar ve en çok fayda sağlayan sağlığınız olduğunu bilerek.

Ambalaj Ürünleri

1.Poly Çanta: Uzunluk * Genişlik: 895 * 725mm, Kalınlık: 0.05mm

2.Alüminyum Folyo Çanta: Uzunluk * Genişlik: 1142 * 998mm,

Kalınlık: 0.12mm

3.5 Katlı Oluklu Karton: Uzunluk * Genişlik * Yükseklik: 595 * 400 * 745mm, Duvar Kalınlığı: 80mm.

4. köpük levhalar: Uzunluk * Genişlik: 580 * 365mm veya 695 * 365mm,

Kalınlık: 10 mm

Belgeleme

1. ABD FDA Kaydı

2. Helal Sertifikasyonu

3. ISO 9001: 2008 Değerlendirmesi

Kapsülcü, Bitkisel Boş Kapsül, Jelatin Boş Kapsül Kapsülcü, Bitkisel Boş Kapsül, Jelatin Boş Kapsül

“KAPSÜL RENKLERİ ve BOYUT BİLGİLERİ HAKKINDA İLETİŞİME GEÇİNİZ”